Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Monika S, od Sosnowiec 3 kwietnia 2020 o 17:00:
Witam, jestem bardzo zadowolona z usług zakładu pogrzebowego Irys. Ich obsługa jest bardzo profesjonalna i perfekcyjna. Szefowa i Pani Justyna słuchają i doradzają ( bardzo trafnie ) warto im zaufać - znają się na swojej pracy. Wszystko było piękne, urna przyozdobiona wianuszkiem z kwiatów i piękne wiązanki. Panowie przewożący prochy byli mili i kulturalni. Polecam zakład pogrzebowy Irys, profesjonalna obsługa, możecie być spokojne że wasi bliscy godnie i z piękną oprawą odejdą do Pana.
Barbara T., 5 marca 2020 o 11:49:
Zakład pogrzebowy Irys pomógł nam już dwukrotnie. Pierwszy raz jeszcze 2015 roku. To bardzo dobra firma i bezpieczny wybór dlatego szczerze polecam i dziękuję.
Karolina, 23 stycznia 2020 o 13:01:
Dziękujemy z całą rodziną za pomoc w pożegnaniu Dziadka. Pani Agnieszka i pracownicy okazali nam dużo cierpliwości zrozumienia i zaangażowania dlatego szczerze polecamy firmę Irys
Agnieszka, 4 października 2019 o 09:20:
W imieniu swoim i rodziny bardzo dziękuję za pomoc oraz wsparcie okazane przy organizacji pochówku Taty wszystkim Pracownikom Z.P. "IRYS". Pani Justyna nie tylko pokierowała jakich formalności mamy dokonać związanych z pochówkiem , ale również naprowadziła jak ma wyglądać kwestia formalności w innych instytucjach . W tak ciężkich chwilach było to dla nas bardzo ważne , że jest Osoba, która okazuje pomoc i współczucie . Pani Justyno wielkie dziękuję. Dodatkowo Panowie , którzy zajmowali się transportem Taty oraz już podczas uroczystości pogrzebowych zwracali uwagę na każdy szczegół, wykazali się taktem i zrozumieniem , gdy chciałam się jeszcze pożegnać z Tatą . Wszystkim , którzy będą musieli dokonać wyboru zakładu pogrzebowego z całego serca polecam Z.P. "IRYS" . Jeszcze raz bardzo dziękuję - Agnieszka Pustelnik
Jolanta Wiśniewska Włodarczyk, 24 czerwca 2019 o 10:58:
W pełni polecam ten zakład pogrzebowy - pełen profesjonalizm oraz wszelka pomoc przy załatwianiu przykrych formalności pogrzebowych. Pełne zaangażowanie ze strony właścicieli.
Mirosława, 16 maja 2019 o 10:11:
Dzięki współpracy z zakładem pogrzebowym "Irys", łatwiej było mi przejść przez ten trudny okres w moim życiu. Wsparcie profesjonalistów oraz pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem bliskiej mi osoby, była dla mnie w tym momencie bardzo ważna i otrzymałam ją nawet z nawiązką. Zakład pogrzebowy "Irys" to zespół ludzi odznaczających się wysoką kulturą osobistą, a także bardzo dobrym podejściem do klienta. Podczas rozmowy na temat podjęcia współpracy czułam się zrozumiana, a przede wszystkim okazano mi szacunek i zrozumienie. Bogaty asortyment, który oferują daje możliwość wybrania tego na co klienta stać. Polecam.
Dominika, 4 października 2018 o 15:12:
Z całego serca polecam Zakład "Irys". Pani Agnieszka przeprowadziła nas za rękę przez gąszcz formalności związanych z organizacją pogrzebu. O każdej porze dnia i nocy mogliśmy zadzwonić z nawet najbardziej błahym pytaniem. Nic nie stanowiło problemu. Obsługa przemiła, a przede wszystkim kompetentna i konkretna. Informacje jasne i zrozumiałe, cennik przejrzysty i przystępny. Wsparcie na każdym kroku. Wszyscy Pracownicy Zakładu wychodzili nam na przeciw, ułatwiając przejście przez ten trudny czas, za co dziękujemy z całego serca. Polecę każdemu.
Izabela, 25 kwietnia 2018 o 16:03:
Serdeczne podziekowania dla personelu Zakladu Pogrzebowego 'IRYS' za profesjonalna obsluge i pomoc w zalatwianiu formalnosci. 'IRYS' to firma na najwyzszym poziomie.
Arkadiusz, 17 kwietnia 2018 o 21:00:
W imieniu swoim oraz całej rodziny pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Z.P. "IRYS" za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej mojego Taty. W szczególności gorące podziękowania kieruję do Pani Agnieszki, która w tym trudnym dla nas czasie zapewniła nam swoją pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z pogrzebem oraz pokierowała nas przy załatwianiu niezbędnych formalności urzędowych.
Małgorzata, 20 marca 2018 o 16:44:
Serdeczne podziękowania dla pracowników Z.P. "IRYS", w szczególności dla Pani Justyny, za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mamy. Dziękujemy za profesjonalne, pełne wyrozumiałości i taktu wsparcie w bardzo trudnej dla nas chwili. Specjane podziękowania również dla Pana, który jako Mistrz Ceremonii poprowadził uroczystość oraz wyraził nasze myśli w pełnym szacunku i płynącym z serca przemówieniu.
Slawomir, 26 sierpnia 2017 o 12:05:
W imieniu swoim oraz całej rodziny, chciałbym bardzo serdecznie podziekowac Pani wlasciciel za tak profesjonalne podejście. Bardzo spokojna osoba, wszystko dokładnie nam wytlumaczyla. Panowie pomogli niesc kwiaty, a trebacz grał naprawdę z wyczuciem chwili. Bardzo serdecznie raz Jeszce dziekujemy, bo w tym momencie takie wsparcie jakie od Państwa otrzymalismy bardzo podnioslo nas na duchu
Emilia, 7 sierpnia 2017 o 15:21:
Super bardzo dobrze zostaliśmy przyjęci bardzo dobra organizacja pani bardzo miła
Ewa, 7 sierpnia 2017 o 08:13:
Chciałabym podziękować właścicielce i wszystkim pracownikom firmy"IRYS", że w tych dla mnie ciężkich chwilach pomogli mi szybko i bardzo profesjonalnie pochować bliską mi Osobę zachowując powagę ,spokój i godność w przygotowanie do pogrzebu .Dziękuję za współczucie mi okazane i wszystkim, którzy znajdą się w takiej sytuacji polecam tę firmę. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Ewa Maria Hesse
Marta, 28 lipca 2017 o 10:27:
W imieniu moim oraz mojej rodziny pragnę podziękować Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebu mojego Taty. Zapewnili nam Państwo solidne wsparcie w tej trudnej dla nas chwili oraz znakomicie pokierowali nas i przeprowadzili przez wszystkie niezbędne formalności. Obsługa samej uroczystości również wykazywała cechy profesjonalizmu, elegancji i dobrego smaku. Dziękujemy w szczególności Pani Agnieszce, Pani Justynie, Panom niosącym urnę oraz Panu trębaczowi.
Wioletta, 26 lipca 2017 o 16:46:
Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w tak trudnej dla nas rodziców sytuacji i pochówku naszej maleńkiej córeczki Antosi 22.07.2017. Dziękujemy szczególnie P.Agnieszce za cenne rady,współczucie i ogromne serce. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą i profesjonalną obsługę. Firma" IRYS" jest godna zaufania i polecenia. Słów brak by wyrazić wdzięczność, życzymy wiele dobra w tak trudnej pracy. DZIĘKUJEMY rodzice Ś.P Antosi K.
Andrzej, 22 kwietnia 2017 o 22:36:
Wspaniała obsługa w trudnej sytuacji życiowej, profesjpnalizm i zrozumienie, bezcenne porady co robić krok po kroku. Dziekujemy bardzo Andrzej i Danuta
Mateusz, 25 marca 2017 o 21:32:
Profesjonalna firma, właściwie nie ma się do czego przyczepić. Do niczego nie namawiają, nie naciągają na koszty, służą radą w każdej sprawie związanej z pogrzebem bliskiej osoby, doradzą i pomogą w tej trudnej chwili.
Monika, 20 lutego 2017 o 16:47:
Wyrazy ogromnego uznania i podziękowania za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych mojej Mamy. Firma IRYS zapewniła wszystko co potrzebne w tej sytuacji. Ceremonia została przygotowana profesjonalnie dbając o wszystkie szczegóły. Cały personel współczujący i pomocny, a panowie podczas ceremonii zachowali pełną elegancję i dostojność właśnie taką, jaka potrzebna jest w danej chwili.. Dziękuję Monika Kuglin z Rodziną.
Odpowiedz właściciela, 6 lutego 2017 o 07:43:
Dziękuję za zaufanie jakim obdarzyli nas Państwo oraz za wyrażenie opinii. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tej trudnej chwili. Z wyrazami szacunku Agnieszka Czajor
WDZIĘCZNA RODZINA, 5 lutego 2017 o 12:09:
Wdzięczna rodzina Proszę Państwa, to firma na tak trudny czas cechująca się najwyższym profesjonalizmem, sprawnością, kulturą, taktem i pomocnością. Według nas całkowicie dystansuje zakład pogrzebowy LILIA promowaną przez Szpital Miejski "Zagórze". Tamta firma w naszej ocenie jest wręcz jej przeciwieństwem. Jeśli do tego uwzględnić istotnie lepsze warunki cenowe można z czystym sumieniem stwierdzić, że w Sosnowcu funkcjonuje bardzo uczciwy Zakład Pogrzebowy i jest to właśnie IRYS. Co byś zmienił w firmie? Nie mam nawet najmniejszej uwagi krytycznej, po prostu nie ma płaszczyzny, która ma przestrzeń do zmiany na lepsze. Jedynym napotkanym problemem, choć niezależnym od firmy IRYS, jest bardzo dyskusyjny standard współpracy personelu prosektorium przyszpitalnego. Pozostawiamy otwarte pytanie, skąd rodzi się generowanie problemów, jeśli formalności pogrzebowe ma załatwić inna niż preferowana przez szpital firma?