Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Agata Świerczyńska, od Sosnowiec 26 maja 2020 o 15:27:
Chciałabym serdecznie podziękować Zakładowi Pogrzebowemu IRYS, Pani Agnieszce oraz Pani Justynie za ogromną pomoc i wsparcie w przygotowaniu pogrzebu mojej Mamy. Spotkałam się tutaj z dużą profesjonalnością, począwszy od uzgodnienia wszystkich formalności związanych z pogrzebem, bardzo miłe oraz osobiste podejście obu Pań, jak również cała organizacja przebiegała bardzo sprawnie. Piękne kwiaty, bardzo gustownie zaaranżowana urna mojej Mamy w Kaplicy, naprawdę piękna muzyka zagrana na trąbce, która bardzo mnie wzruszyła i nadała pożegnaniu bliskiej osoby bardzo szczególny i osobisty moment oraz sam przebieg pogrzebu, gdyż obecni na miejscu Panowie wyróżniali się ogromnym taktem, miłym i profesjonalnym zachowaniem. Szczerze i bardzo polecam ZP IRYS z Sosnowca wszystkim, którzy po utracie Najbliższych potrzebują pomocy w trudnej chwili i chcą pożegnać bliską osobę z szacunkiem. Ja osobiście pozostaję szczerze wdzięczna Zakładowi Pogrzebowemu IRYS za tak wzruszający dla mnie moment pożegnania z moją Mamą. Bardzo Państwu dziękuję.
Monika S, od Sosnowiec 3 kwietnia 2020 o 17:00:
Witam, jestem bardzo zadowolona z usług zakładu pogrzebowego Irys. Ich obsługa jest bardzo profesjonalna i perfekcyjna. Szefowa i Pani Justyna słuchają i doradzają ( bardzo trafnie ) warto im zaufać - znają się na swojej pracy. Wszystko było piękne, urna przyozdobiona wianuszkiem z kwiatów i piękne wiązanki. Panowie przewożący prochy byli mili i kulturalni. Polecam zakład pogrzebowy Irys, profesjonalna obsługa, możecie być spokojne że wasi bliscy godnie i z piękną oprawą odejdą do Pana.
Barbara T., 5 marca 2020 o 11:49:
Zakład pogrzebowy Irys pomógł nam już dwukrotnie. Pierwszy raz jeszcze 2015 roku. To bardzo dobra firma i bezpieczny wybór dlatego szczerze polecam i dziękuję.
Karolina, 23 stycznia 2020 o 13:01:
Dziękujemy z całą rodziną za pomoc w pożegnaniu Dziadka. Pani Agnieszka i pracownicy okazali nam dużo cierpliwości zrozumienia i zaangażowania dlatego szczerze polecamy firmę Irys
Agnieszka, 4 października 2019 o 09:20:
W imieniu swoim i rodziny bardzo dziękuję za pomoc oraz wsparcie okazane przy organizacji pochówku Taty wszystkim Pracownikom Z.P. "IRYS". Pani Justyna nie tylko pokierowała jakich formalności mamy dokonać związanych z pochówkiem , ale również naprowadziła jak ma wyglądać kwestia formalności w innych instytucjach . W tak ciężkich chwilach było to dla nas bardzo ważne , że jest Osoba, która okazuje pomoc i współczucie . Pani Justyno wielkie dziękuję. Dodatkowo Panowie , którzy zajmowali się transportem Taty oraz już podczas uroczystości pogrzebowych zwracali uwagę na każdy szczegół, wykazali się taktem i zrozumieniem , gdy chciałam się jeszcze pożegnać z Tatą . Wszystkim , którzy będą musieli dokonać wyboru zakładu pogrzebowego z całego serca polecam Z.P. "IRYS" . Jeszcze raz bardzo dziękuję - Agnieszka Pustelnik
Jolanta Wiśniewska Włodarczyk, 24 czerwca 2019 o 10:58:
W pełni polecam ten zakład pogrzebowy - pełen profesjonalizm oraz wszelka pomoc przy załatwianiu przykrych formalności pogrzebowych. Pełne zaangażowanie ze strony właścicieli.
Mirosława, 16 maja 2019 o 10:11:
Dzięki współpracy z zakładem pogrzebowym "Irys", łatwiej było mi przejść przez ten trudny okres w moim życiu. Wsparcie profesjonalistów oraz pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem bliskiej mi osoby, była dla mnie w tym momencie bardzo ważna i otrzymałam ją nawet z nawiązką. Zakład pogrzebowy "Irys" to zespół ludzi odznaczających się wysoką kulturą osobistą, a także bardzo dobrym podejściem do klienta. Podczas rozmowy na temat podjęcia współpracy czułam się zrozumiana, a przede wszystkim okazano mi szacunek i zrozumienie. Bogaty asortyment, który oferują daje możliwość wybrania tego na co klienta stać. Polecam.
Dominika, 4 października 2018 o 15:12:
Z całego serca polecam Zakład "Irys". Pani Agnieszka przeprowadziła nas za rękę przez gąszcz formalności związanych z organizacją pogrzebu. O każdej porze dnia i nocy mogliśmy zadzwonić z nawet najbardziej błahym pytaniem. Nic nie stanowiło problemu. Obsługa przemiła, a przede wszystkim kompetentna i konkretna. Informacje jasne i zrozumiałe, cennik przejrzysty i przystępny. Wsparcie na każdym kroku. Wszyscy Pracownicy Zakładu wychodzili nam na przeciw, ułatwiając przejście przez ten trudny czas, za co dziękujemy z całego serca. Polecę każdemu.
Izabela, 25 kwietnia 2018 o 16:03:
Serdeczne podziekowania dla personelu Zakladu Pogrzebowego 'IRYS' za profesjonalna obsluge i pomoc w zalatwianiu formalnosci. 'IRYS' to firma na najwyzszym poziomie.
Arkadiusz, 17 kwietnia 2018 o 21:00:
W imieniu swoim oraz całej rodziny pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Z.P. "IRYS" za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej mojego Taty. W szczególności gorące podziękowania kieruję do Pani Agnieszki, która w tym trudnym dla nas czasie zapewniła nam swoją pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z pogrzebem oraz pokierowała nas przy załatwianiu niezbędnych formalności urzędowych.
Małgorzata, 20 marca 2018 o 16:44:
Serdeczne podziękowania dla pracowników Z.P. "IRYS", w szczególności dla Pani Justyny, za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mamy. Dziękujemy za profesjonalne, pełne wyrozumiałości i taktu wsparcie w bardzo trudnej dla nas chwili. Specjane podziękowania również dla Pana, który jako Mistrz Ceremonii poprowadził uroczystość oraz wyraził nasze myśli w pełnym szacunku i płynącym z serca przemówieniu.
Slawomir, 26 sierpnia 2017 o 12:05:
W imieniu swoim oraz całej rodziny, chciałbym bardzo serdecznie podziekowac Pani wlasciciel za tak profesjonalne podejście. Bardzo spokojna osoba, wszystko dokładnie nam wytlumaczyla. Panowie pomogli niesc kwiaty, a trebacz grał naprawdę z wyczuciem chwili. Bardzo serdecznie raz Jeszce dziekujemy, bo w tym momencie takie wsparcie jakie od Państwa otrzymalismy bardzo podnioslo nas na duchu
Emilia, 7 sierpnia 2017 o 15:21:
Super bardzo dobrze zostaliśmy przyjęci bardzo dobra organizacja pani bardzo miła
Ewa, 7 sierpnia 2017 o 08:13:
Chciałabym podziękować właścicielce i wszystkim pracownikom firmy"IRYS", że w tych dla mnie ciężkich chwilach pomogli mi szybko i bardzo profesjonalnie pochować bliską mi Osobę zachowując powagę ,spokój i godność w przygotowanie do pogrzebu .Dziękuję za współczucie mi okazane i wszystkim, którzy znajdą się w takiej sytuacji polecam tę firmę. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Ewa Maria Hesse
Marta, 28 lipca 2017 o 10:27:
W imieniu moim oraz mojej rodziny pragnę podziękować Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebu mojego Taty. Zapewnili nam Państwo solidne wsparcie w tej trudnej dla nas chwili oraz znakomicie pokierowali nas i przeprowadzili przez wszystkie niezbędne formalności. Obsługa samej uroczystości również wykazywała cechy profesjonalizmu, elegancji i dobrego smaku. Dziękujemy w szczególności Pani Agnieszce, Pani Justynie, Panom niosącym urnę oraz Panu trębaczowi.
Wioletta, 26 lipca 2017 o 16:46:
Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w tak trudnej dla nas rodziców sytuacji i pochówku naszej maleńkiej córeczki Antosi 22.07.2017. Dziękujemy szczególnie P.Agnieszce za cenne rady,współczucie i ogromne serce. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą i profesjonalną obsługę. Firma" IRYS" jest godna zaufania i polecenia. Słów brak by wyrazić wdzięczność, życzymy wiele dobra w tak trudnej pracy. DZIĘKUJEMY rodzice Ś.P Antosi K.
Andrzej, 22 kwietnia 2017 o 22:36:
Wspaniała obsługa w trudnej sytuacji życiowej, profesjpnalizm i zrozumienie, bezcenne porady co robić krok po kroku. Dziekujemy bardzo Andrzej i Danuta
Mateusz, 25 marca 2017 o 21:32:
Profesjonalna firma, właściwie nie ma się do czego przyczepić. Do niczego nie namawiają, nie naciągają na koszty, służą radą w każdej sprawie związanej z pogrzebem bliskiej osoby, doradzą i pomogą w tej trudnej chwili.
Monika, 20 lutego 2017 o 16:47:
Wyrazy ogromnego uznania i podziękowania za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych mojej Mamy. Firma IRYS zapewniła wszystko co potrzebne w tej sytuacji. Ceremonia została przygotowana profesjonalnie dbając o wszystkie szczegóły. Cały personel współczujący i pomocny, a panowie podczas ceremonii zachowali pełną elegancję i dostojność właśnie taką, jaka potrzebna jest w danej chwili.. Dziękuję Monika Kuglin z Rodziną.
Odpowiedz właściciela, 6 lutego 2017 o 07:43:
Dziękuję za zaufanie jakim obdarzyli nas Państwo oraz za wyrażenie opinii. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tej trudnej chwili. Z wyrazami szacunku Agnieszka Czajor