Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Mirosława, 16 maja 2019 o 10:11:
Dzięki współpracy z zakładem pogrzebowym "Irys", łatwiej było mi przejść przez ten trudny okres w moim życiu. Wsparcie profesjonalistów oraz pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem bliskiej mi osoby, była dla mnie w tym momencie bardzo ważna i otrzymałam ją nawet z nawiązką. Zakład pogrzebowy "Irys" to zespół ludzi odznaczających się wysoką kulturą osobistą, a także bardzo dobrym podejściem do klienta. Podczas rozmowy na temat podjęcia współpracy czułam się zrozumiana, a przede wszystkim okazano mi szacunek i zrozumienie. Bogaty asortyment, który oferują daje możliwość wybrania tego na co klienta stać. Polecam.
Dominika, 4 października 2018 o 15:12:
Z całego serca polecam Zakład "Irys". Pani Agnieszka przeprowadziła nas za rękę przez gąszcz formalności związanych z organizacją pogrzebu. O każdej porze dnia i nocy mogliśmy zadzwonić z nawet najbardziej błahym pytaniem. Nic nie stanowiło problemu. Obsługa przemiła, a przede wszystkim kompetentna i konkretna. Informacje jasne i zrozumiałe, cennik przejrzysty i przystępny. Wsparcie na każdym kroku. Wszyscy Pracownicy Zakładu wychodzili nam na przeciw, ułatwiając przejście przez ten trudny czas, za co dziękujemy z całego serca. Polecę każdemu.
Izabela, 25 kwietnia 2018 o 16:03:
Serdeczne podziekowania dla personelu Zakladu Pogrzebowego 'IRYS' za profesjonalna obsluge i pomoc w zalatwianiu formalnosci. 'IRYS' to firma na najwyzszym poziomie.
Arkadiusz, 17 kwietnia 2018 o 21:00:
W imieniu swoim oraz całej rodziny pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Z.P. "IRYS" za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej mojego Taty. W szczególności gorące podziękowania kieruję do Pani Agnieszki, która w tym trudnym dla nas czasie zapewniła nam swoją pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z pogrzebem oraz pokierowała nas przy załatwianiu niezbędnych formalności urzędowych.
Małgorzata, 20 marca 2018 o 16:44:
Serdeczne podziękowania dla pracowników Z.P. "IRYS", w szczególności dla Pani Justyny, za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mamy. Dziękujemy za profesjonalne, pełne wyrozumiałości i taktu wsparcie w bardzo trudnej dla nas chwili. Specjane podziękowania również dla Pana, który jako Mistrz Ceremonii poprowadził uroczystość oraz wyraził nasze myśli w pełnym szacunku i płynącym z serca przemówieniu.
Slawomir, 26 sierpnia 2017 o 12:05:
W imieniu swoim oraz całej rodziny, chciałbym bardzo serdecznie podziekowac Pani wlasciciel za tak profesjonalne podejście. Bardzo spokojna osoba, wszystko dokładnie nam wytlumaczyla. Panowie pomogli niesc kwiaty, a trebacz grał naprawdę z wyczuciem chwili. Bardzo serdecznie raz Jeszce dziekujemy, bo w tym momencie takie wsparcie jakie od Państwa otrzymalismy bardzo podnioslo nas na duchu
Emilia, 7 sierpnia 2017 o 15:21:
Super bardzo dobrze zostaliśmy przyjęci bardzo dobra organizacja pani bardzo miła
Ewa, 7 sierpnia 2017 o 08:13:
Chciałabym podziękować właścicielce i wszystkim pracownikom firmy"IRYS", że w tych dla mnie ciężkich chwilach pomogli mi szybko i bardzo profesjonalnie pochować bliską mi Osobę zachowując powagę ,spokój i godność w przygotowanie do pogrzebu .Dziękuję za współczucie mi okazane i wszystkim, którzy znajdą się w takiej sytuacji polecam tę firmę. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Ewa Maria Hesse
Marta, 28 lipca 2017 o 10:27:
W imieniu moim oraz mojej rodziny pragnę podziękować Państwu za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebu mojego Taty. Zapewnili nam Państwo solidne wsparcie w tej trudnej dla nas chwili oraz znakomicie pokierowali nas i przeprowadzili przez wszystkie niezbędne formalności. Obsługa samej uroczystości również wykazywała cechy profesjonalizmu, elegancji i dobrego smaku. Dziękujemy w szczególności Pani Agnieszce, Pani Justynie, Panom niosącym urnę oraz Panu trębaczowi.
Wioletta, 26 lipca 2017 o 16:46:
Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w tak trudnej dla nas rodziców sytuacji i pochówku naszej maleńkiej córeczki Antosi 22.07.2017. Dziękujemy szczególnie P.Agnieszce za cenne rady,współczucie i ogromne serce. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą i profesjonalną obsługę. Firma" IRYS" jest godna zaufania i polecenia. Słów brak by wyrazić wdzięczność, życzymy wiele dobra w tak trudnej pracy. DZIĘKUJEMY rodzice Ś.P Antosi K.
Andrzej, 22 kwietnia 2017 o 22:36:
Wspaniała obsługa w trudnej sytuacji życiowej, profesjpnalizm i zrozumienie, bezcenne porady co robić krok po kroku. Dziekujemy bardzo Andrzej i Danuta
Mateusz, 25 marca 2017 o 21:32:
Profesjonalna firma, właściwie nie ma się do czego przyczepić. Do niczego nie namawiają, nie naciągają na koszty, służą radą w każdej sprawie związanej z pogrzebem bliskiej osoby, doradzą i pomogą w tej trudnej chwili.
Monika, 20 lutego 2017 o 16:47:
Wyrazy ogromnego uznania i podziękowania za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych mojej Mamy. Firma IRYS zapewniła wszystko co potrzebne w tej sytuacji. Ceremonia została przygotowana profesjonalnie dbając o wszystkie szczegóły. Cały personel współczujący i pomocny, a panowie podczas ceremonii zachowali pełną elegancję i dostojność właśnie taką, jaka potrzebna jest w danej chwili.. Dziękuję Monika Kuglin z Rodziną.
Odpowiedz właściciela, 6 lutego 2017 o 07:43:
Dziękuję za zaufanie jakim obdarzyli nas Państwo oraz za wyrażenie opinii. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tej trudnej chwili. Z wyrazami szacunku Agnieszka Czajor
WDZIĘCZNA RODZINA, 5 lutego 2017 o 12:09:
Wdzięczna rodzina Proszę Państwa, to firma na tak trudny czas cechująca się najwyższym profesjonalizmem, sprawnością, kulturą, taktem i pomocnością. Według nas całkowicie dystansuje zakład pogrzebowy LILIA promowaną przez Szpital Miejski "Zagórze". Tamta firma w naszej ocenie jest wręcz jej przeciwieństwem. Jeśli do tego uwzględnić istotnie lepsze warunki cenowe można z czystym sumieniem stwierdzić, że w Sosnowcu funkcjonuje bardzo uczciwy Zakład Pogrzebowy i jest to właśnie IRYS. Co byś zmienił w firmie? Nie mam nawet najmniejszej uwagi krytycznej, po prostu nie ma płaszczyzny, która ma przestrzeń do zmiany na lepsze. Jedynym napotkanym problemem, choć niezależnym od firmy IRYS, jest bardzo dyskusyjny standard współpracy personelu prosektorium przyszpitalnego. Pozostawiamy otwarte pytanie, skąd rodzi się generowanie problemów, jeśli formalności pogrzebowe ma załatwić inna niż preferowana przez szpital firma?
Adam, 26 stycznia 2017 o 15:32:
witam w prawdzie rok temu chowalismy mame zony to profesjonalizm nas zaskoczyl a pani w zakladzie nam doradzila ze wszysko bylo na tip top.dzisiaj kolega zadzwinil ze ma problem I niewie gdzie sie udac a ja odrazu dalem namiar .podziekowal odrazu bo sama obsluga jest naprawde solidna. ja z mojej strony jeszcze raz dziekuje. Adam
Edyta, 13 grudnia 2016 o 13:06:
Wraz z rodziną dziękujemy za bardzo profesjonalną i taktowną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu wujka. Ciocia oraz rodzice trafili do IRYSA zupełnie przypadkiem. W szpitalu sugerowano im skorzystanie z innego zakładu. Tymczasem standard usług i komfort psychiczny, jaki Państwo zapewnili w tak trudnej chwili okazały się Państwa marką. Do tego kultura, empatia, warunki cenowe i sprawność w ocenie osób załatwiających formalności mocno dystansują tę preferowaną w szpitalu firmę. Nadmienię, że pogrzeb odbywał się w odległej od Sosnowca miejscowości a nie było nawet najmniejszych problemów natury organizacyjnej. Jedynymi niedogodnościami i przykrościami, których doświadczyli były mało eleganckie problemy generowane ze strony prosektorium. Ale i z tym IRYS ostatecznie sobie poradził. Panowie obsługujący samą uroczy stość także w pełni profesjonalni i pracujący z szacunkiem wobec okoliczności. Sosnowiec ma na swoim terenie bardzo dobry zakład pogrzebowy - to firma IRYS.
Elżbieta, 25 sierpnia 2016 o 09:21:
Dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu IRYS za bardzo dobrą i fachową usługę w ostatnim pożegnaniu naszej Mamy Janiny Rutkowskiej w dniu 17.08.2016. Życzymy Państwu Bożego błogosławieństw a w tej niełatwej pracy. Elżbieta Korczak, Daniel Rutkowski z rodzinami
Agnesa, 21 sierpnia 2016 o 15:40:
Serdeczne podziękowania za sprowadzenie zwłok z Austrii do Krakowa. Zakład pogrzebowy "IRYS" zajął się wszelakimi formalnościami, rodzina nie musiała się martwić o nic. Piękne, żywe kwiaty. Początkowa ustalona cena nie uległa zmianie. Pełen profesjonalizm! Rodzina Furgałów.
Ewa, 29 maja 2016 o 22:38:
Dwa tygodnie temu zmarla nasza ciocia a poniewaz mieszkamy w Szwecji i na pogrzeb nie moglismy pojechac to chcielismy wyslac kwiaty. Nie wiedzialam jak i czy to uda sie w ogole zalatwic. Nikt mnie nie zna i nie moglam od razu zaplacic - banki nieczynne. Zadzwonilam aby poprosic o rade, a przemila p.Justynka powiedziala, ze nie ma problemu. Zamowienie przyjela (sobota rano), mimo, ze pieniazki moglam wyslac dopiero w poniedzialek.!!!!! Wiazanki byly piekne. Wiem, bo dostalam zdjecia od p. Justynki. Jestesmy bardzo wdzieczni. Tak wygladaja uslugi na najwyzszym poziomie. Ewa ze Szwecji