Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Betina, 12 lutego 2024 o 15:24:
Bardzo dziękuję przemiłym Paniom z firmy Irys za opiekę nad nasza rodziną, troskę i okazane wsparcie. Pogrzeb był wyjątkowy i bardzo wzruszający.
Joanna, 25 listopada 2023 o 17:56:
Przyjechałam z Niemiec i musiałam organizować pogrzeb mamy. Przez przypadek trafiłam na dom pogrzebowy IRYS . Dziękuję Pani Agnieszce za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Składam też podziękowania wszystkim pracownikom zakladu pogrzebowego IRYS w Sosnowcu odpowiedzialnych za samą obsługę ceremonii pogrzebowej, dzięki którym moja mama została pochowana z godnością i szacunkiem.Szczerze polecam i dziękuje.
Anna Majewska, od Częstochowa 8 sierpnia 2023 o 12:20:
Śmierć mamy i najbliższych to niewyobrażalny ból i cierpienie. Przypadkiem trafiłam na dom pogrzebowy IRYS Pani Agnieszki. Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki i całego personelu za ogrom empatii i pomocy w tak ciężkich chwilach związanych z pogrzebem . Polecam z całego serca Dom Pogrzebowy IRYS.
Mirosław, od Bolesławiec 5 lipca 2023 o 08:17:
Profesjonalna i kompleksowa obsługa całej ceremonii pogrzebowej. Duża zasługa pani Agnieszki bardzo kompetentna i sprawna . Polecam ten zakład.
Joanna, od Sosnowiec 25 czerwca 2023 o 10:07:
Nie będę się rozpisywała, gdyż wiadomo, że odejście najbliższej osoby, a szczególnie mamy jest bardzo przykrą okolicznością. Zaangażowanie, profesjonalizm oraz współczucie w tak ciężkiej chwili zasługuje na duże podziękowania, które pragnę złożyć Pani Agnieszce i Justynie oraz całemu zespołowi zakładu.
Małgosia, 10 maja 2023 o 09:20:
Chcę podkreślić, że Państwa pracownicy byli dla nas nie tylko profesjonalistami, ale także wsparciem i pomocą w trudnych chwilach. Doceniamy także Państwa elastyczność i gotowość do dostosowania się do naszych potrzeb.
Radosław, od Warszawa 20 marca 2023 o 19:20:
Podziękowania dla Pani Agnieszki za sprawną organizację pogrzebu Mamy. Obawiałem się tego - Mama mieszkała w Warszawie, miała być pochowana w Sosnowcu. Pani Agnieszka zorganizowała wszystko: transport, grabarza, księdza, organistę, no i oczywiście sam pochówek, a nawet przedłużenie kwatery. Wszystko przebiegło tak, jak powinno. Dziękuję.
Katarzyna, od Sosnowiec 15 lutego 2023 o 15:50:
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla ZAKŁADU POGRZEBOWEGO "IRYS"
Katarzyna, od Sosnowiec 29 stycznia 2023 o 16:16:
Serdecznie Dziękujemy Zakładowi IRYS oraz Pani Agnieszce, za profesjonalną obsługę oraz pomoc uroczystości pogrzebowej. Dziękuję za wsparcie. Z całą odpowiedzialnością polecam ten zakład innym.
Mirosław, od Sosnowiec 25 listopada 2022 o 18:39:
Z całego serca pragnę podziękować wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego IRYS w Sosnowcu a w szczególności Pani Agnieszce, za profesjonalną i kompleksową organizację pogrzebu mojego taty. Nie od dziś wiadomo, że odejście bliskiej osoby i związana z tym organizacja jej pochówku, to najtrudniejszy moment w życiu każdego człowieka i każdej rodziny. Jednakże empatia, zrozumienie, delikatność i niezwykły takt, jakim wykazała się Pani Agnieszka podczas omawiania szczegółów pogrzebu, pozwoliły mi zorganizować wszystko tak jak chciałem. Ogromne podziękowania kieruję też do pracowników odpowiedzialnych za samą obsługę ceremonii pogrzebowej, dzięki którym zarówno ja, jak i moja rodzina mieliśmy poczucie, że najbliższa nam osoba została pochowana z godnością i szacunkiem, a więc dokładnie tak jak na to zasługiwała.
Agnieszka, od Dąbrowa Górnicza 7 lipca 2022 o 14:14:
Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu IRYS a w szczególności Pani Agnieszce za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej mojego taty. Polecam ten zakład wszystkim ,którzy znajdą się w sytuacji utraty najbliższych.
Andrzej, od Sosnowiec 9 czerwca 2022 o 20:03:
Chciałem serdecznie podziękować Pani Agnieszce oraz Pracownikom Zakładu Pogrzebowego IRYS za bardzo profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej kochanej Mamy. Zarówno sama organizacja, obsługa, jaki pomoc w tak trudnych chwilach była na najwyższym poziomie. Słowa ogromnego uznania za wyrozumiałość oraz cierpliwość w trakcie wielu zapytań jakie miałem podczas rozmów telefonicznych z Panią Agnieszką, a także w bezpośrednich rozmowach z pracownikami Firmy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Iwona, od Sosnowiec 11 maja 2022 o 20:33:
Wspaniała obsługa. Pani Agnieszka jest miłą osobą, bardzo kompetentną i profesjonalną. Potrafi doradzić i wesprzeć. Sprawia, że w tak trudnym czasie wszystkie sprawy związane z pochowaniem najbliższej osoby stają się łatwiejsze. Z czystym sumieniem mogę wspólnie z siostrą polecić ten zakład pogrzebowy. Serdecznie pozdrawiamy Panią Agnieszkę oraz pracowników zakładu Irys i dziękujemy.
Renata, od Sosnowiec 3 kwietnia 2022 o 15:59:
Składam serdeczne podziękowania za wszelką pomoc, empatię, zrozumienie -pelen profesjonalizm obsłudze Zakładu Pogrzebowego IRYS w Sosnowcu.Byliscie dla mnie ogromnym wsparciem w bardzo trudnych momentach po śmierci mojego ukochanego Taty Tadeusza. Dziękuję.
Daria F., od Sosnowiec 31 marca 2022 o 13:15:
Dziękuję firmie Irys Sosnowiec za organizację uroczystości pogrzebowej mojego taty. Wasza pomoc była ogromna, a uroczystość została zorganizowana dokładnie tak, jak tego oczekiwałam. Dziękuję.
Dominika, od Sosnowiec 12 stycznia 2022 o 08:15:
Bardzo polecam firmę Irys Sosnowiec, nie miałam najmniejszych problemów z obsługą, wszystko odbywa się wzorowo, a ceremonia przeprowadzona jest w sposób bardzo wzruszający.
Paulina, od Sosnowiec 22 września 2021 o 09:10:
Dziękuję Pani Agnieszce za fachowość i cierpliwość okazaną podczas załatwiania wszystkich formalności, a także za troskę i wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach. Z czystym sumieniem polecam firmę Irys.
Córka Bożena, 23 sierpnia 2021 o 11:13:
Emocje już opadły po pogrzebie teraz mogę coś napisać. Bardzo dziękuję za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Anny W. który odbył się w dniu 13.08.2021r w Bielsku Białej. Zakład Pogrzebowy IRYS to profesjonalna i bardzo miła obsługa, super doradztwo. Wybór zakładu pogrzebowego IRYS w obliczu tak trudnej sytuacji był dla mnie wybawieniem. Serdecznie polecam.
Jadwiga K., od Sosnowiec 2 sierpnia 2021 o 14:05:
Kiedy emocje po ceremonii pogrzebowej opadły, mogę w końcu napisać swoje podziękowania dla zakładu pogrzebowego Irys. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w organizacji pogrzebu mojego ukochanego męża. Ceremonia została zorganizowana bardzo godnie i wzruszająco.
Jolanta, od Lublin 15 maja 2021 o 03:45:
Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Pani Agnieszce i pozostałym pracownikom za profesjonalną i empatyczną pomoc w pochówku mojego Taty Wacława Kuś. W tym trudnym i bolesnym momencie byliście dla mnie i mojej rodziny ogromnym wsparciem za co raz jeszcze: BARDZO DZIĘKUJĘ.